Огляд BMW Z4 Родстер

THE Z4

THE Z4

BMW Z4 Родстер

від 2 142 600 грн.
Вартість
  • Бензин
Двигун

BMW Z4 поєднує динаміку спорткара з відчуттям свободи, яке дарує родстер. Випробуйте самі:

  • Сучасна естетика культового дизайну родстера
  • Вражаюча динаміка завдяки потужності до 387 л. і бездоганна керованість
  • Аеродинамічний пакет M для більшої ефективності та динаміки

ВІЗУАЛІЗУЙТЕ ВАШ BMW Z4 ROADSTER.

АЕРОДИНАМІЧНИЙ ПАКЕТ M.

Аеродинамічний пакет M, що входить до базової комплектації, оптимізує аеродинаміку автомобіля і підкреслюють динамічний характер родстера.

Аеродинамічний пакет M, що входить до базової комплектації, оптимізує аеродинаміку автомобіля і підкреслюють динамічний характер родстера.

  • Характерні для M передній бампер, задній бампер і накладки на пороги в колір кузова;
  • Рамка решітки радіатора у виконанні "Глянцевий Хром" та решітка радіатора BMW сітчастого дизайну;
  • Вставка дифузора кольору "Темно-сірий металік"
photo_text_left_right17574

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW Z4 ROADSTER.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ BMW Z4 ROADSTER.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW Z4 ROADSTER.
Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Особливо широкі невисокі грати радіатора BMW підкреслюють спортивний характер автомобіля, а її сітчастий дизайн, натхненний автоспортом, відрізняється особливою глибиною та якістю.

Дизайн бічної частини.

Дизайн бічної частини.

Чітка характерна лінія, що проходить над задніми колісними арками, робить дизайн кузовних панелей більш енергійним. Виразні повітроводи Air Breather скорочують турбулентність повітря та візуально підкреслюють атлетичний характер автомобіля. Вони гармонійно поєднуються з контурами м'якого чорного верху.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

Задні ліхтарі мають особливо вузьку форму і заходять далеко на крила автомобіля, а спойлер гармонійно продовжує лінію задньої частини. Завершальними елементами, що визначають спортивний вигляд задньої частини є дифузор і вихлопні патрубки особливої форми.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW Z4 ROADSTER.

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира.

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира.

Сидіння M Sport з інтегрованими підголовниками, глибокою посадкою та вираженими бічними валиками подушки та спинки забезпечують водію та передньому пасажиру покращену бічну підтримку навіть у динамічних поворотах. Крім того, сидіння водія, а також, залежно від оснащення, та сидіння переднього пасажира,

Комфортне підсвічування.

Комфортне підсвічування.

Комфортне підсвічування дозволяє створити в салоні приємну та затишну атмосферу. Пропонується 11 встановлених варіантів підсвічування салону в шести різних кольорах з контурним і комфортним підсвічуванням передньої панелі, декоративних планок у дверях та центральній консолі.

Аудіосистема Harman Kardon Surround Sound.

Аудіосистема Harman Kardon Surround Sound.

Першокласна аудіосистема Harman Kardon Surround Sound включає цифровий підсилювач потужністю 408 Вт, 7 каналів і 12 динаміків. Система відрізняється найвищою якістю звуку. Спеціальні налаштування еквалайзера та функція автоматичного регулювання гучності в залежності від швидкості руху дозволяють повністю компенсувати шум, що виникає під час руху автомобіля.

ІННОВАЦІЇ ТА ДИНАМІКА BMW Z4 ROADSTER.

BMW Z4 Roadster пропонує водієві спортивний характер, високу динаміку та інтелектуальні системи допомоги. Сучасні технології та інноваційні компоненти силової установки та підвіски забезпечують йому вражаючі показники потужності та динаміки. Цифрові технології родстера сприяють більшому комфорту та безпеці руху.

ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ РУХУ BMW Z4 ROADSTER.

ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ РУХУ BMW Z4 ROADSTER.
Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс із дорогою та курсову стійкість при перебудові або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

Тормозна система M Sport.

Тормозна система M Sport.

Гальмівна система M Sport оснащується 4-поршневими нерухомими гальмівними супортами спереду та однопоршневими плаваючими – ззаду. Супорти з логотипом "M" забарвлені у синій колір. Гальмівні диски великого діаметра забезпечують визначну ефективність гальмування.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове управління, включаючи сервотронік, відрізняється високою чуйністю, а також зменшує зусилля, необхідне повороту рульового колеса. При визначенні системою великого кута повороту кермового колеса змінюється передавальне число кермового механізму. Завдяки цьому покращуються керованість.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ BMW Z4 ROADSTER.

Асистент водіння

Асистент водіння

Асистент водіння включає в себе працюючі на базі відеокамер систему попередження про зіткнення з функцією гальмування, помічник обмеження швидкості з інформацією про обмеження швидкості та індикатором зон заборони обгону, а також систему стеження за розміткою. Додатково на базі радарів діють система попередження про транспорт, що рухається в перпендикулярному напрямку (ззаду), система допомоги при перебудові та система попередження про наїзд ззаду.

Ассистент паркування.

Ассистент паркування.

Асистент паркування здатний самостійно виконати паралельне або перпендикулярне паркування, а також виїхати з розташованого паралельно дорозі паркувального місця. Для активації помічника досить натиснути спеціальну кнопку паркування або включити передачу заднього ходу. Усі дії з руління, прискорення та гальмування бере на себе система – Вам лише необхідно контролювати процес паркування.

Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

Кольоровий проекційний дисплей відображає всю важливу інформацію у полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість та – залежно від комплектації – вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості, включаючи повідомлення про заборону обгону, телефонну книгу та дані розважальної системи.

ЦИФРОВІ ОСОБЛИВОСТІ BMW Z4 ROADSTER.

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

Що Ви скажете, якщо Ваш BMW виступатиме у ролі Вашого персонального експерта з автомобіля? Спілкуйтесь зі своїм автомобілем за допомогою розумного помічника BMW Intelligent Personal Assistant. Ви можете у вільній формі подавати йому голосові команди для керування різними функціями автомобіля. Він також може дати роз'яснення про безліч функцій Вашого автомобіля та допомогти Вам ще більше дізнатися про свій BMW.

Операційна система BMW 7

Операційна система BMW 7

Інноваційна операційна система BMW 7 значно полегшує керування функціями автомобіля за допомогою, наприклад, голосових команд, сенсорного дисплея та контролера iDrive – це можна робити зовсім інтуїтивно. З цією метою було покращено функціональність контролера. Тому тепер можна безпосередньо викликати меню "Програми".

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW Z4 ROADSTER.

BMW Z4 sDrive20i.

Потужність, л.с. при об/хв:

197/4500–6500

Розгін 0-100 км/год, c:

6,8

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км:

7,2

Викиди CO₂ у змішаному циклі, г/км:

165

photo_text_left_right17602

Ціни на базові комплектації BMW Z4 (G29)

Модель
Об’єм двигуна, см.куб.
Потужність, к.с.
Макс. швидкість, км/год.
Прискорення 0-100 км/год., с
Витрата палива*, л/100 км
Ціна, з урахуванням податків на митне очищення і ПДВ, грн.
Z4 sDrive20i
1998
197
240
6,6
7,2 - 6,8
2 142 600
Z4 sDrive30i
1998
258
250
5,4
7,3 - 6,9
2 634 594
Z4 M40i
2998
340
250
4,5
8,0 - 7,8
2 835 701