Автосервіс-Альянс

Автосервіс-Альянс

Автосервіс-Альянс

Офіційний дилер автомобілів BMW, BMW i, BMW M в Полтавському регіоні.

Ласкаво просимо до світу BMW.

Компанія «Автосервіс-Альянс» є офіційним дилером автомобілів BMW, BMW i, BMW M в Полтавському регіоні та надає усі послуги з продажу, гарантії та сервісу вашого автомобіля. 

Завжди в наявності широкий вибір автомобілів в шоу-румі, а також для тест-драйву. У відповідних зонах представлені автомобілі BMW M та BMW i. Крім продажу нових автомобілів, здійснюється прийом авто в Trade-In та працює програма сертифікованих автомобілів з пробігом BMW Premium Selection.

Гості дилерського центру «Автосервіс-Альянс» можуть скористатися послугами фінансування, страхування, відремонтувати свій автомобіль, отримавши кваліфіковане технічне обслуговування. Технічне оснащення сервісних зон і кваліфікація персоналу наших дилерських центрів повністю відповідають найвищим стандартам BMW Group і дозволяють проводити діагностику, обслуговування і ремонт транспортних засобів з дотриманням найсуворіших вимог заводу виробника. Основним принципом нашої компанії є забезпечення клієнтам високих стандартів якості роботи.

Завжди раді бачити Вас в нашому дилерському центрі!


З повагою,
Колектив «Автосервіс-Альянс».