THE 2

THE 2

THE 2

ПОВНІСТЮ НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER

 • Бензин
 • Дизель
 • Плагін-гібрид
Двигун

BMW 2 серії Active Tourer пропонує високоякісний пакет стандартного обладнання та звичне для BMW, справжнє задоволення від керування з потужністю до 326 к.с.* Багажне відділення об'ємом до 1455 літрів, ефективний силовий агрегат, сучасний дизайн та найвищий рівень технічного комфорту роблять його ідеальним автомобілем для активних людей.

BMW 223i Active Tourer*:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 6-6,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 137-146

СТВОРІТЬ СВІЙ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

BMW iDRIVE: ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER

auto_main_photo
ІНТУЇТИВНА ОПЕРАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ.

BMW 2 серії Active Tourer має значну кількість переваг:

 • BMW iDrive останнього покоління та цілий ряд додаткових інноваційних технологій, які точно не назвати стандартними для класу компактних автомобілів.
 • Вигнутий дисплей BMW та інтелектуальний персональний помічник BMW забезпечують інтуїтивно зрозумілу та інноваційну взаємодію з автомобілем.
photo_text_left_right19148
ІДЕАЛЬНА СУМІСНІСТЬ ІЗ ВАШИМ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

BMW 2 серії Active Tourer з BMW iDrive забезпечує новий досвід користування:

 • Обладнаний операційною системою BMW 8.
 • Повністю цифрова інформаційно-розважальна система з ергономічним вигнутим дисплеєм BMW.
 • Сучасна операційна система з інтуїтивно зрозумілою структурою меню та взаємодією за допомогою дотику або голосового діалогу.
photo_text_left_right19149
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.
 • Система Active Guard забезпечує ще більший комфорт та безпеку, особливо під час тривалих подорожей.
 • Вона містить попередження про виїзд зі смуги руху з активною функцією повернення у смугу, інформацію про обмеження швидкості, налаштовувану персонально допомогу при обмеженні швидкості та попередження про лобове зіткнення.
 • За допомогою камери заднього виду та функції автоматичного гальмування, Асистент паркування спрощує паркування та маневрування.
photo_text_left_right19150

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДО 326 К.С БІЛЬШЕ.* У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ПЛАГІН-ГІБРИД.

BMW 230e xDrive та BMW 225e xDrive Active Tourer гарантують стійку мобільність та захопливу динаміку руху з потужністю до 240 кВт/326 к.с.* та 477 Нм* крутного моменту (BMW 230e xDrive).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДО 326 К.С БІЛЬШЕ.* У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ПЛАГІН-ГІБРИД.
До 80 км виключно електричного запасу ходу*.

До 80 км виключно електричного запасу ходу*.

Плагін-гібриди BMW 2 серії Active Tourer поєднують у собі визначні показники витрати запасу ходу із впізнаваною динамікою руху BMW. А завдяки новітній технології BMW п'ятого покоління eDrive у вашому BMW 2 серії Active Tourer з гібридним приводом, ви можете проїхати до 80 кілометрів* у виключно електричному режимі та без локальних викидів.

Режими руху.

Режими руху.

Плагін-гібриди BMW 2 серії Active Tourer пропонують інтелектуальні режими руху, які забезпечують оптимальну взаємодію між двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном у будь-якій ситуації. Для особливо динамічного керування режим HYBRID, наприклад, пропонує захопливу потужність системи в 326 к.с.* (230e xDrive) або 245 к.с.* (225e xDrive).

BMW Charging.

BMW Charging.

BMW Charging пропонує індивідуальні рішення для заряджання вашого BMW 2 серії Active Tourer із гібридним приводом. Окрім стандартного зарядного кабелю для побутових розеток, у комплект поставки також входить зарядний кабель (Mode 3) для заряджання на громадських станціях.

ЗАРЯДИТИ ВАШ ПЛАГІН-ГІБРИД BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ТАК ПРОСТО.
 • З вашим плагін-гібридом BMW 2 серії Active Tourer та BMW Charging ви отримуєте унікальні можливості заряджання вдома, в дорозі та на робочому місці.
 • Час заряджання (0–100%) при зарядній потужності 7,4 кВт (BMW Wallbox, загальна зарядка): менше ніж 2,5 години*
 • Час заряджання (0–100%) при зарядній потужності 2,3 кВт (побутова розетка): менше ніж 8,0 годин*
photo_text_left_right19155
МОДЕЛІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ “М'ЯКОГО ГІБРИДУ” З ПРИРОСТОМ ПОТУЖНОСТІ НА 14 К.С.
 • Кінетична енергія транспортного засобу перетворюється на електрику та зберігається в акумуляторі під час гальмування або вільного ходу.
 • Постачання електричних систем та підтримки двигуна внутрішнього згоряння.
 • Результат: зниження викидів та витрати палива, збільшення потужності на 10 кВт (14 к.с.) та крутного моменту до 40 Нм.
photo_text_left_right19156

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

Атлетичний, авторитетний дизайн BMW 2 серії Active Tourer з великою восьмикутною подвійною решіткою радіатора створює враження впевненості та самобутності. Вбудовані дверні ручки підкреслюють лаконічний дизайн. Водночас силует набуває динамічного контуру завдяки витягнутій графіці на бічних вікнах у поєднанні з плоскою передньою стійкою та чіткими лініями.
ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.
Світлодіодні фари з культовим світловим дизайном.

Світлодіодні фари з культовим світловим дизайном.

Високо розташовані, опціональні адаптивні світлодіодні LED фари створюють культовий світловий дизайн і пропонують безліч світлових функцій, наприклад, незасліплюючий асистент дальнього світла. Темне освітлення оптимально відображає ефект тривимірності.

Великий панорамний скляний дах.

Великий панорамний скляний дах.

У відкритому положенні панорамний скляний дах забезпечує достатню кількість свіжого повітря. А в закритому стані – додає відчуття простору і створює залиту світлом атмосферу. Крім того, дах оснащено жалюзі на роликах, які можна легко та плавно закрити у разі надто яскравого сонячного світла.

Динамічний дизайн задньої частини.

Динамічний дизайн задньої частини.

BMW 2 серії Active Tourer має динамічну задню частину з потужною плечовою лінією та спойлером на даху. Спортивний вигляд завершують вузькі світлодіодні задні ліхтарі на зовнішніх краях задньої частини та кронштейни навколо відбивачів у задньому фартуху.

НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

Інтер'єр нового BMW 2 серії Active Tourer відрізняється прогресивним стилем та збільшеним простором усередині. Водночас оптимально розташовані місця для зберігання речей, додаткові спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, а також стандартна регульована спинка забезпечують можливість різноманітного використання та ще більшого комфорту для сидіння позаду.
НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.
Об'єм багажного відділення до 1455 літрів.

Об'єм багажного відділення до 1455 літрів.

Об'єм багажного відділення BMW 2 серії Active Tourer варіюється від 406 до 470 літрів залежно від моделі та може бути збільшений внаслідок регулювання кута нахилу спинки заднього сидіння у стандартній комплектації. Цього цілком вистачить для двох великих та однієї середньої валізи. З повністю складеною спинкою заднь

Сучасний дизайн інтер’єру.

Сучасний дизайн інтер’єру.

Просторий салон BMW 2 серії Active Tourer характерний чітким і сучасним дизайном. У центрі орієнтованого на водія кокпіту знаходиться культовий вигнутий дисплей BMW, який взаємодіє з інноваційною концепцією управління BMW iDrive, даруючи нові враження від керування.

Високий комфорт сидінь.

Високий комфорт сидінь.

Стандартні сидіння у BMW 2 серії Active Tourer забезпечують високий рівень комфорту завдяки широкому діапазону можливостей регулювання. Наприклад, завдяки регулюванню сидіння по висоті та довжині, а також регулюванню кута нахилу спинки та підголівника. Додаткові особливості: активні сидіння з поперековою опорою та функцією масажу.

МІСТКІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДО 1455 ЛІТРІВ ЗІ СКЛАДЕНИМ ЗАДНІМ СИДІННЯМ.

video_slider_item

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

З оригінальними аксесуарами BMW ви можете адаптувати свій BMW до ваших особистих побажань, адже всі продукти ідеально підходять BMW 2 серії Active Tourer з точки зору якості, дизайну і продуктивності.
Задня велосипедна стійка Pro 2.0.

Задня велосипедна стійка Pro 2.0.

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.

Багажний бокс BMW 420, black/titanium silver.

Багажний бокс BMW 420, black/titanium silver.

Багажний бокс кольору black/titanium silver з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 420 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах.

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

Камери QHD та Full HD у відеореєстраторі BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro автоматично записують, що відбувається перед автомобілем та позаду нього під час ДТП.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

BMW 223i та інші двигуни BMW 2 серії Active Tourer.

Потужність у кВт (к.с.): 150 (204)/5,000–6,500
MAX крутний момент у Нм: 320/1,500–4,000
Прискорення від 0 до 100 в секундах: 7.0
photo_text_left_right19172

КРЕДИТУВАННЯ ТА ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ AWT FINANCIAL SERVICES.
Чи то для кредитування, чи то для лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.
photo_text_left_right19174

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ.

BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

#Щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

 • Послуга технічного огляду автомобіля згідно зі специфікаціями BMW.
 • Обслуговування мікрофільтра.
 • Обслуговування гальмівної рідини.
photo_text_left_right19176
БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?
Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо BMW 2 серії Active Tourer, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий дати вам індивідуальну пораду по-телефону або безпосередньо на місці.
photo_text_left_right19177

Витрата палива, витрати енергії та викиди CO2 BMW 2 серії Active Tourer.

BMW 223i Active Tourer*:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6-6,4
Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 137-146

BMW 230e xDrive Active Tourer*:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 1,4–1,1
Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 30–22
Енергоспоживання у змішаному циклі у кВтг / 100 км: 20,0–17,9

*Цифри є попередніми.

При температурах нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний до тих пір, поки акумулятор не нагріється до робочого стану після того, як автомобіль проїде кілька кілометрів.

Офіційні дані про витрату палива та електроенергії, викиди СО2 й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про процедури вимірювання WLTP та NEDC див. на www.bmw.de/wltp

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 новими легковими автомобілями див. «Посібник з витрат палива, викидів CO2 та електроенергії. Споживання нових легкових автомобілів», доступний безкоштовно у всіх торгових точках, від Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen або на сайті www.dat.de/co2