Новий BMW i7 проходить зимові динамічні випробування поблизу Полярного кола.

auto_main_photo

Новий BMW i7 проходить зимові динамічні випробування поблизу Полярного кола.

В даний час новий BMW i7 проходить дорожні випробування на території зимового випробувального центру BMW Group в Арьєплузі, Швеція.

Низькі температури та засніжені дороги, розташовані всього за кілька кілометрів від Полярного кола, створюють ідеальні умови для комплексного випробування силової установки та ходової частини електромобіля.

Тести в екстремальних кліматичних умовах дозволяють інженерам BMW виконати точне налаштування компонентів підвіски, кермового керування та гальмівної системи, а також електронних асистентів безпеки BMW 7 серії наступного покоління.

В результаті BMW запропонує клієнтам фірмовий баланс між спортивністю та найвищим рівнем комфорту, типовим для преміальних седанів бренду.

Важливо відзначити, що в основі електричної моделі BMW i7 лежить нова архітектура, яка уніфікована з іншими варіантами виконання BMW 7 серії. Таким чином, випробування нового шасі орієнтовані на відповідність різним типам силових установок.

Зимові ландшафти Лапландії ідеально підходять для масштабної програми тестування. На поверхні замерзлих озер з низьким коефіцієнтом зчеплення фахівці BMW відточують кермове управління, адаптивне шасі та режими системи DSC. Саме тут інженери визначають, як гальмівна система взаємодіятиме із системою рекуперації енергії.

Особлива увага під час зимової програми випробувань приділяється компонентам електричної силової установки BMW i7. Вона включає високовольтну батарею, силову електроніку і систему зарядки, виконані за технологією BMW eDrive п'ятого покоління, яка вже застосовується в моделі BMW iX.

Електромотор, акумулятор та система контролю BMW i7 демонструють високий рівень готовності до екстремальних негативних температур на півночі Швеції.

Із запуском моделі BMW i7 концерн розширить свою присутність у преміальному сегменті. Клієнти BMW вперше отримають можливість випробувати комфорт, безкомпромісну якість та розкіш представницького седану BMW у поєднанні з повністю електричною силовою установкою.