Характеристики

THE 1

THE 1

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ДЕТАЛЕЙ BMW M135i xDRIVE: ДВИГУН, ТЕХНОЛОГІЯ, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

BMW M135i xDrive є спортивною вершиною BMW 1 серії. Завдяки кожній деталі, потужний дизайн вказує на його провідну роль, підтримувану комплексним пакетом високоякісних функцій та передових технологій. Дійзнайтеся про деталі інтер'єру й екстер'єру, динамічні компоненти водіння та інноваційні характеристики обладнання або ознайомтеся з технічними даними, щоб дізнатися про видатні характеристики і ефективне споживання BMW M135i xDrive.

ДИЗАЙН ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Варіанти дизайну, динамічні особливості водіння і спортивне рульове управління M в BMW M135i xDrive.

Безумовний лідер - BMW M135i xDrive з першого погляду демонструє свою динамічну схильність. У розділі «Дизайн» ви можете знайти ексклюзивний вибір спортивного обладнання для інтер'єру і екстер'єру цього чудового автомобіля BMW 1 серії M. В розділі "Динаміка водіння" ви дізнаєтеся більше про додаткові і стандартні компоненти приводу та шасі - для максимальної продуктивності й маневреності.
ДИЗАЙН ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ.
Решітка радіатора BMW в сітчастому виконанні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому виконанні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні повністю оброблена кольором Cerium Grey і має ретельно продуману решітку всередині. Ця решітчаста структура, натхненна гоночним спортом, надає глибину й цінність передній частині та створює високоякісний і динамічний акцент.
Аеродинамічний пакет М.

Аеродинамічний пакет М.

Пакет аеродинаміки M зі спеціальним переднім фартухом M, заднім фартухом і бічною обробкою передає чисту динаміку, підкреслюючи спортивний характер автомобіля. Частини обробки пофарбовані в колір кузова й мають вставки із чорного глянцевого кольору.
Задній спойлер М.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М підкреслює спортивний силует автомобіля та знижує небажаний аеродинамічний підйом. Виробляючи притискну силу на задній осі, він забезпечує автомобілю велику стійкість при водінні.
Ремені безпеки М.

Ремені безпеки М.

Ремені безпеки M з натяжителем та обмежувачем мають акцент в типових кольорах M і підкреслюють дуже якісну і спортивну атмосферу в салоні.
Шкіряне кермо М.

Шкіряне кермо М.

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними кнопками і вбудованою подушкою безпеки з боку водія відрізняється трьохспицевим дизайном. З ободом керма зі шкіри «Walknappa» чорного кольору із чорною прострочкою та контурними упорами для великого пальця, це кермо забезпечує пряме спортивне рульове управління.
Спортивні сидіння М для водія та переднього пасажира.

Спортивні сидіння М для водія та переднього пасажира.

Спортивні сидіння M із вбудованими підголівниками, глибокою поверхнею для сидіння й високими бічними та спинними валиками забезпечують поліпшену підтримку водія і переднього пасажира навіть у швидких поворотах. Крім того, сидіння можна відрегулювати за розміром вашого тіла завдяки вбудованому регулюванню ширини спинки.
Вихлопні труби.

Вихлопні труби.

Виключно для M135i: вихлопні труби зліва і справа в кольорі Cerium Grey. Вихлопні труби діаметром 100 мм створюють візуальне враження та підкреслюють спортивність M135i.
Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston' з акцентом 'Mesh' на приладовій панелі й обробці дверей надають інтер'єру прогресивну атмосферу з високим почуттям цінності. Мерехтливий узор з підсвічуванням створює в автомобілі як привабливу, так і приємну атмосферу.
auto_main_photo

BMW M135i xDRIVE З ПАКЕТОМ M PERFORMANCE.

Пакет M Performance* додатково підвищує спортивний потенціал автомобіля. Зниження ваги, що досягається завдяки оптимізації днища, салону і завдяки використанню 18-дюймових легкосплавних дисків, гарантує максимальне прискорення та помітно збільшує динаміку водіння. У той же час пакет M Performance з чорними елементами дизайну, такими як кришки дзеркал заднього виду, решітка радіатора BMW в сітчастому виконанні і накладки на вихлопній трубі показують збільшені характеристики зовні.

*Очікується, що буде доступно з 11/2019

ІНОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги в BMW M135i xDrive.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе два високоякісних дисплея, що складаються із 10,25-дюймового дисплея управління з високою роздільною здатністю з тачскріном, і повністю цифрового 10,25-дюймового приладового дисплея. Операційна система BMW 7.0 також може керуватися через сенсорний контролер iDrive.
Підготовка до Apple CarPlay®.

Підготовка до Apple CarPlay®.

Навіщо відкладати ваш iPhone у вашому ж автомобілі BMW, якщо ви можете продовжувати використовувати його як зазвичай? Підготовка до Apple CarPlay® надає вам віддалений доступ до телефонії, а також до таких додатків, як iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify і Apple Music. Ви також можете використовувати голосову кнопку на кермі, щоб отримати доступ до Siri, голосового помічника Apple.

Витрата палива і викиди CO2 у BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.