BMW Concept XM – потужність і розкіш поза будь-якими умовностями.

auto_main_photo

BMW Concept XM – потужність і розкіш поза будь-якими умовностями.

BMW Concept XM наголошує на найвидатніших аспектах бренду BMW M, забезпечуючи спортивну динаміку та фірмове задоволення за кермом. Електрифікація, у свою чергу, дозволяє досягти найвищих показників потужності у поєднанні з можливістю руху виключно на електричній тязі.

Крім того, BMW Concept XM дає перше уявлення про нову мову дизайну передньої частини майбутніх флагманських моделей BMW. Він демонструє прогресивний і відомий підхід до стилістики моделей BMW X, а також нові стандарти розкоші в інтер'єрі.

Що важливо?

  • Серійний BMW XM стане першою самостійною моделлю BMW M після культового BMW M1. Глобальний запуск відбудеться у рік 50-річного ювілею цього спорткара та бренду BMW M.
  • BMW XM буде доступний тільки у вигляді гібрида, що підключається, і не отримає аналогів у модельному ряду BMW.
  • Виробництво серійної моделі BMW XM стартує наприкінці 2022 року на заводі BMW Group у Спартанбурзі, США.

Сміливий дизайн екстер'єру BMW Concept XM відображає такі виняткові риси моделі як висока динаміка, маневреність та точність керування. Нова силова установка M Hybrid включає двигун V8 і потужний електромотор, які сумарно розвивають 750 к.с. та 1000 Нм. При цьому новий BMW Concept XM здатний долати до 80 км за допомогою суто електричної тяги.

Франк ван Мел, голова BMW M GmbH: «BMW Concept XM є повним переосмисленням концепції високоефективного автомобіля. Він підтверджує здатність BMW M виходити за звичні рамки, пропонуючи поціновувачам BMW незабутнє задоволення за кермом. Серійний автомобіль, який стане першою у своєму роді чистокровною моделлю BMW M після легендарного BMW M1, демонструє поетапне наближення бренду до електрифікації».

BMW M вибирає свій курс у розкішному сегменті.

Разом із новим BMW Concept XM підрозділ BMW M GmbH прокладає особливий шлях у сегменті розкішних автомобілів. Виразний дизайн концепту поєднується з фірмовою ергономікою BMW M, яка орієнтована на водія.

Простір задньої частини інтер'єру виконаний відповідно до нової ідеології M Lounge. Комфортні сидіння та ефектна тривимірна стеля з підсвічуванням створюють особливу атмосферу усамітнення та розкоші.

Домагой Дукеч, голова BMW Design: «Дизайн BMW Concept XM – справжній виклик BMW M усьому преміальному сегменту. Він має потужну харизму і уособлює індивідуальність сильніше, ніж будь-яка інша модель у лінійці BMW».

Прогресивний дизайн передньої частини.

BMW Concept XM став першим носієм нової мови дизайну, яка об'єднає майбутні флагманські моделі BMW. Характерна риса нової стилістики – поділ фар на два модулі. Верхній модуль виконаний у вигляді вузької секції з денними ходовими вогнями.

Горизонтальна решітка радіатора з подвійними ламелями в стилі М формує майже восьмикутний контур, додатково підкреслюючи динамічний характер передньої частини.

Контурне підсвічування створює особливий візуальний ефект, завдяки якому світлографічна композиція решітки радіатора та денних ходових вогнів легко впізнається у темну пору доби.

Нова емблема ХМ на решітці радіатора і великі повітрозабірники нагадують про силову установку M Hybrid, найпотужнішу серед моделей BMW M.

Фірмові деталі BMW M вказують на безкомпромісну потужність.

Висхідна лінія скління BMW Concept XM надає ґрунтовності передній частині кузова. Колір даху гармонійно контрастує з чорною обробкою передніх стійок, а в ділянку даху над передніми стійками інтегровані вузькі світлодіодні прожектори.

Характерна для BMW M атлетична форма капота повторює обриси радіаторної решітки, а повітрозабірники стилістично перегукуються зі світлодіодними елементами на даху. Трикутні секції з боків бампера також містять вертикальні димарі, що вказують на спортивний характер BMW Concept XM.

Вид збоку: визначна динаміка.

Чіткі та виразні пропорції кузова BMW Concept XM демонструють його індивідуальність та привертають увагу до силуету у стилі купе. Поєднання довгого капота і похилих ліній даху формує класичний двооб'ємний профіль. Лінія скління швидко звужується до задньої частини, додатково посилюючи візуальну динамічність автомобіля.

Двоколірне фарбування BMW Concept XM посилює ключові аспекти дизайну. Верхня частина кузова виконана в матовому золотисто-бронзовому кольорі, а нижня частина відрізняється забарвленням «Сірий Космос металік». Нижче лінії скління на бічній грані є широка смуга в кольорі «Глянцевий Чорний».

Кришка зарядного роз'єму за переднім лівим колесом вказує на наявність гібридної силової установки M Hybrid з можливістю зарядки від зовнішньої електромережі.

Бічні частини кузова характеризують чіткі лінії, які виділяють грані кузова, а потім поступово зникають у загальному обсязі. Ефектні ліхтарі відомої форми утворюють плавний перехід до бічних панелей кузова та складну пластику над задніми колісними арками.

Традиційне для моделей BMW X чорне облицювання над колесами та бічними порогами створює чіткий нижній контур і візуально піднімає кузов над дорогою. 23-дюймові легкосплавні колісні диски завершують потужний та монолітний стиль BMW Concept XM.

Нова стилістика задньої частини.

Дизайн задньої частини наголошує на спортивному атлетизмі кузова BMW Concept XM: з цього ракурсу автомобіль виглядає максимально широким і стійким.

Заднє скло складної форми містить особливий дизайнерський штрих - дві фірмові емблеми BMW, нанесені методом лазерного гравіювання по краях скла. Це стилістичне рішення відсилає до культової спортивної моделі BMW M1 – єдиного серійного автомобіля, розробленого самостійно підрозділом BMW M GmbH.

Широкі колісні арки наголошують на потужній і стійкій посадці автомобіля. Фірмові L-подібні ліхтарі в затемненому дизайні підсилюють цей ефект, сягаючи майже всієї ширини задньої частини кузова.

У задній бампер інтегровані чотири фірмові патрубки вихлопної системи. Як будь-яка деталь BMW M, разом з ефектною формою вони мають важливу функцію: особлива конструкція перешкоджає протитиску вихлопних газів і створює емоційно насичений саундтрек потужного двигуна V8. Вертикальне розташування та стильна шестикутна форма патрубків вдихнули в ці класичні елементи нове життя.

Висока якість та розкіш інтер'єру.

Інтер'єр BMW Concept XM орієнтований на водія у фірмовій манері BMW M. Похилий елемент центральної консолі забезпечує чіткий візуальний поділ місця водія та простору пасажирів.

Кокпіт оточують декоративні панелі з вуглепластику з мідною структурою, а коричнева шкіра у вінтажному стилі створює зв'язок між розкішшю та автоспортом.

Вигнута панель BMW Curved Display поєднує в собі вдалий баланс між фокусом на керуванні та цифровими технологіями. Червоні акценти на кермі – характерні для BMW M посилання до спортивного характеру автомобіля.

Фінальним дизайнерським штрихом виступають три вертикальні елементи на центральній консолі з окантовками у кольорах емблеми BMW M. Два з них виконують функцію вентиляційних отворів, а третій містить дисплей кліматичної системи.

Просторий та розкішний інтер'єр M Lounge.

Драйверська ергономіка кокпіту BMW Concept XM поєднується із розкішною атмосферою на задньому ряду. Висококласні оздоблювальні матеріали, нестандартні фактури та яскраві деталі перетворюють задні сидіння в унікальну зону M Lounge, а затемнене задне скло посилює почуття приватності.

Якщо на передньому ряду сидінь переважає оздоблення коричневою шкірою теплого відтінку, то в задній частині інтер'єру домінує насичений колір Petrol. Велике заднє сидіння із глибокими нішами створює затишний простір для відпочинку.

Шкіряне оздоблення тут отримала лише зона підголівників, знайома по сидінням M Sport у серійних моделях бренду, тоді як нижня частина сидінь відрізняється оббивкою оксамитом та декоративним ромбоподібним малюнком. Інтер'єр M Lounge доповнює особливе килимове покриття із глибоким ворсом.

Рельєфна стеля з особливим підсвічуванням.

Ключовою стилістичною особливістю інтер'єру M Lounge є оббивка стелі з тривимірною призматичною структурою. Поєднання прямого та непрямого освітлення створює глибокий об'єм, а комфортне підсвічування у фірмових кольорах BMW M посилює потужний візуальний ефект структурної оббивки.

BMW Curved Display з інтерфейсом користувача BMW M.

Новий BMW Concept XM містить спеціальну версію інтерфейсу користувача BMW M, в основі якого лежить BMW iDrive нового покоління. Інтерфейс представлений у трьох фірмових кольорах BMW M та чудово поєднується з динамічним характером моделі.

BMW Curved Display ефектно візуалізує роботу режимів гібридної силової установки, включаючи режим руху електричної тяги. Концепт вперше демонструє новий дизайн інтерфейсу користувача, який з'явиться у всіх майбутніх моделях BMW M.