Подробиці

BMW 2 СЕРІЇ COUPÉ.

BMW 2 СЕРІЇ COUPÉ.

Деталі, оснащення та технічні характеристики BMW 2 серії Coupé.

ВТІЛЕННЯ ЕКСТРИМАЛЬНОЇ СПОРТИВНОСТІ.

Моделі та лінії оснащення BMW 2 серії Coupé.

РАДИКАЛЬНА ДИНАМІКА.

Динаміка руху та продуктивність BMW 2 серії Coupé.

Рух вперед: завдяки потужним приводам і точно налаштованій підвісці BMW 2 серії Coupé вражає в усіх своїх аспектах. Випробуйте чисту динаміку водіння - без будь-яких умовностей.
РАДИКАЛЬНА ДИНАМІКА.
Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M може електронно регулюватися в будь-який час відповідно до дорожніх й погодних умов. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи Driving Experience Control, щоб активувати бажаний стиль водіння - від комфортного до надзвичайно спортивного з помітно маневреним управлінням.
Спортивне рульове управління Variable.

Спортивне рульове управління Variable.

Спортивне рульове управління Variable зі Servotronic створює пряму й гнучку реакцію рульового управління та гарантує, що для повороту колеса потрібно менше фізичних зусиль. Система реагує на кут повороту рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керованість при динамічному русі та зменшує зусилля, необхідне для рульового управління при парковці й в повороті.
Launch Control.

Launch Control.

Launch Control - це функція, яка міститься в 8-cтупінчастій спортивній трансмісії Steptronic, що забезпечує максимальне прискорення при старті. Активація функції DTC (за допомогою кнопки DSC) здійснюється при переміщенні важеля перемикання передач в положення «S» та при повному натисканні акселератора з натиснутим гальмом. Коли водій відпускає гальмо, автомобіль розганяється до межі зчеплення.
2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління гарантує максимальне задоволення за кермом. Він відрізняється швидкою передачею потужності, видатною чутливістю навіть при низьких оборотах, а також винятковою економічністю та низьким рівнем викидів.
8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

Автоматична 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує не тільки автоматичний вибір передач, але й ручне перемикання за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на кермі. Усе можливо: від комфортного ковзання до дуже динамічного водіння з активованим Launch Control, якщо це необхідно. У режимі SPORT перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
xDrive.

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та різноманітно розподіляє потужність приводу на передні й задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху та безпеки у будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову або недостатню поворотність при поворотах.

РОЗДІЛЯЄ ДУМКИ. ДИВИТЬСЯ НАПЕРЕД. У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.

Асистент водіння в BMW 2 серії Coupé.

BMW Coupe 2 серії пропонує низку інтелектуальних систем допомоги водієві, які полегшують ваше життя.
РОЗДІЛЯЄ ДУМКИ. ДИВИТЬСЯ НАПЕРЕД. У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.
Асистент водіння.

Асистент водіння.

Асистент водіння поєднує в собі системи попередження про з'їзд зі смуги руху та контролю наближення. При русі зі швидкістю від 10 до 60 км/год система контролю наближення автомобілів й пішоходів з функцією гальмування попереджає про ризик зіткнення з транспортними засобами або пішоходами, та гальмує транспортний засіб у разі надзвичайної ситуації. На швидкості вище 70 км/год, попередження про з'їзд зі смуги руху привертає увагу водія за допомогою незначних вібрацій керма.
Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go включаючи попередження про наближення з функцією гальмування підтримує попередньо обрану водієм швидкість, а також відстань до автомобіля, що їде попереду. Транспортний засіб бере на себе прискорення й гальмування і зберігає задану відстань між автомобілем попереду, навіть в умовах повільного руху та в пробках.
Інформація про обмеження швидкості.

Інформація про обмеження швидкості.

Інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор заборони на обгін, визначає поточні обмеження швидкості й знаки обгону та відображає їх на інформаційному дисплеї приборної панелі.
Асистент паркування.

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паркування паралельно і перпендикулярно дорозі. Система вимірює навіть вузькі потенційні паралельні паркувальні місця, проїжджаючи повз них на низькій швидкості. При знаходженні відповідного місця, асистент бере на себе рульове управління, в той час як водій відповідає за вибір правильної передачі, а також натискання на педаль газу і гальма.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW М240i Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8 [7.1]
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 179 [163]

BMW 230i Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 5.9–5.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 134–131

BMW 220i Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 5.9–5.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 136–127

BMW 220d Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 5.1–3.5 [5.0–4.4]
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 134–107 [132–116]

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.