БАГАТО ФАКТОРІВ ГОВОРЯТЬ НА КОРИСТЬ xDRIVE. АЛЕ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, ДОРОЖНІ.

BMW xDrive – інтелектуальна система повного приводу

BMW xDrive в будь-який момент забезпечує правильне зчеплення з дорогою та утримує колію навіть у швидких поворотах. Інтелектуальна система повного приводу гарантує щільне зчеплення з дорогою навіть на слизькому ґрунті, що не зменшуючи особливе почуття дороги, яке дає задній привід. Вона блискавично спрямовує тягове зусилля на колеса з найкращою тягою.

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ ЗІПСУЄ ПОГАНА ПОГОДА.

З повним приводом BMW xDrive обидві осі завжди оптимально передають крутний момент на дорожнє покриття: стабільне прискорення забезпечується навіть при виході з повороту. Якщо, навіть при поганих умовах, необхідно передати на дорогу більше тягового зусилля, підключається система динамічного контролю стійкості (DSC). Поряд з поліпшенням тяги вона ще на самому початку розпізнає надлишкову або недостатню обертальність і за десяту частку секунди за допомогою дискової муфти з електронним управлінням перерозподіляє до 100% крутного моменту двигуна на передній або задній міст. Потім розподіл моменту повертається до нормального рівня – 40:60.
Завдяки цій технології BMW пропонує систему повного приводу з усіма перевагами заднього приводу: точність управління, оптимальні характеристики проходження поворотів і чистий поділ приводу і рульового управління.

Відеоролик BMW xDrive.

Дивитися відео

Подивіться на BMW xDrive в дії. У запаморочливому відеоролику ви можете подивитися, як надійно реагує інноваційна система повного приводу BMW в екстремальних ситуаціях і на гладкому покритті, забезпечуючи найкращу тягу і безпеку.

ЗАДОВОЛЕННЯ НАВІТЬ ПО СЛЯКОТІ ТА СНІГУ.

Насолоджуйтесь задоволенням за кермом – про все інше подбає BMW xDrive. Система повного приводу BMW завчасно компенсує втрату тяги та гарантує оптимальну курсову стійкість і чудову обертальність. При перших ознаках недостатньої поворотності знижується тягове зусилля на передній осі.

Якщо система визначає надлишкову обертальність, BMW xDrive переносить більше приводу на передню вісь. За допомогою такого гнучкого розподілу тягового зусилля забезпечується стійкість.
BMW xDrive знаходиться в постійній взаємодії з системою динамічного контролю стійкості (DSC), яка відразу розпізнає що починається пробуксовування коліс. Внаслідок цього забезпечується, що передача тягового зусилля завжди відбувається на колеса з найкращим зчепленням з дорогою. Також швидко, як швидко змінюються дорожні умови.

ЗАДОВОЛЕННЯ МОЖЕ БУТИ ГНУЧКИМ – СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЗАДНІМ ДИФЕРЕНЦІАЛОМ.

Система управління заднім диференціалом (DPC) забезпечує на BMW X6, BMW X6 M і BMW X5 M унікальну поворотність.
Шляхом плавного розподілу тягового зусилля між правим і лівим задніми колесами підвищуються тяга і керованість. Це дозволяє точніше проходити повороти – з оптимальним зчепленням з дорогою при виході з повороту.
Підсумок: точні динамічні якості, незалежно від дорожніх умов. Разом з BMW xDrive система управління заднім диференціалом (DPC) забезпечує маневреність і динаміку на будь-якому покритті.