РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

НОВИЙ BMW Z4 РОДСТЕР

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW Z4 Родстер та його особливості.

ВІДБИВАЄ УНТУЗІАЗМ.

Зовнішній дизайн BMW Z4 Родстер.

Лідерство на будь-якій дорозі: динамічні і при цьому чисті плавні лінії кузова, атлетичний силует і покриття червоного кольору San Francisco «металік» забезпечують вражаючий вигляд BMW Z4 Roadster.

ДЕМОНСТРИРУЕТ ЭСТЕТИКУ.

Дизайн салону BMW Z4 Родстер.

Стильне розташування: салон BMW Z4 Родстер визначається його чітким дизайном і навмисним використанням обраних декоративних елементів. Результатом є сучасне чудову якість і приємна відкрита атмосфера

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

Концепція світлових приладів BMW Z4 Roadster.

Завдяки новому дизайну фар BMW Z4 Roadster виділяється в потоці автомобілів. Високоточна, повністю світлодіодна технологія поєднується з лаконічним дизайном, в якому денні ходові вогні і секція дальнього світла вперше розташовані вертикально. Нова інтерпретація спортивної естетики.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

BMW Z4 Родстер: наступник легендарного BMW 507.

Два покоління, два шедеври: BMW Z4 Родстер продовжує історію автомобільної ікони: а саме BMW 507. До сьогоднішнього дня він залишається одним з найбільш легендарних і затребуваних спортивних автомобілів в світі. Що їх об’єднує? Абсолютно нефільтроване задоволення від водіння.

340 К.С.

За 4.5 секунди, заряджені адреналіном, 340 к.с. 6-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo прискорюють родстер BMW Z4 від 0 до 100 км / ч. Немає більш спортивного способу досягнення цього почуття досконалої свободи.

РОЗКРИЙТЕ СВІЙ СТИЛЬ.

Дизайн BMW Z4 Родстер.

Вид їзди на відкритому повітрі, що захоплює кожною деталлю. Зовнішній вигляд демонструє індивідуальний стиль BMW Z4 Roadster у чистому вигляді: чіткий, сучасний та емоційно заряджений.
Мужчина с женщиной и BMW Z4 Roadster перед видом на горы
Вид с высоты птичьего полета на заднюю часть и колеса BMW Z4 Roadster
Взгляните на передние сиденья BMW Z4 Roadster
Снимок спереди BMW Z4 Родстер на мосту
Мужчина в переулке перед BMW Z4 Roadster
Темноволосая женщина и мужчина в BMW Z4 Roadster
Боковой снимок BMW Z4 Roadster перед кирпичной стеной
Снимок сзади BMW Z4 Roadster на проселочной дороге
Снимок спереди BMW Z4 Родстер на мосту
Мужчина с женщиной и BMW Z4 Roadster перед видом на горы
Мужчина в переулке перед BMW Z4 Roadster
Вид с высоты птичьего полета на заднюю часть и колеса BMW Z4 Roadster
Темноволосая женщина и мужчина в BMW Z4 Roadster
Боковой снимок BMW Z4 Roadster перед кирпичной стеной
Взгляните на передние сиденья BMW Z4 Roadster
Снимок сзади BMW Z4 Roadster на проселочной дороге
«В основі концепції Z4 закладено маневреність і ходова динаміка»

Джос ван Ас (Jos van As), глава відділу розробки підвісок.

10 сек.

Настільки швидко відкривається і закривається елегантний м’який дах BMW Z4 Roadster – і він це робить під час їзди зі швидкістю 50 км/год. Для захоплюючих вражень від кермування на відкритому повітрі.

РОЗКРИЙТЕ СВОЇ ЛІМІТИ.

BMW Z4 Родстер M40i.

BMW Z4 Roadster M40i не визнає ніяких обмежень. Численні деталі, натхненні автоспортом, накладають потужні акценти і забезпечують виняткову міць динаміки та спритності. Родстер, який передає жагу до свободи у прискорення.
Передние колеса серого BMW Z4 Roadster
Серый BMW Z4 Родстерна улице перед домом
 
Серый BMW Z4 Roadster в движении сверху
Отделка выхлопной трубы серого BMW Z4 Родстер
 
 
 
 

Серый BMW Z4 Roadster в движении сверху

ШВИДКО ВІДКРИТА.

Антрацитний м’який дах з ефектом срібла.

Передние колеса серого BMW Z4 Roadster

ПОТУЖНИЙ ПОЗА.

19-дюймові легкосплавні диски з подвійними спицями 800 M.

Отделка выхлопной трубы серого BMW Z4 Родстер

СМІЛИВА ЗАЯВА.

Оздоблення вихлопної труби у вільній формі.

Серый BMW Z4 Родстерна улице перед домом

СПОРТИВНИЙ І НИЗЬКИЙ.

Силует родстера BMW Z4.

РОЗКРИЙТЕ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

BMW Z4 M40i First Edition.

Не слідуйте за трендами та отримаєте унікальну свободу: те, що BMW Z4 First Edition відмінно символізує від початку і до самого кінця. Ексклюзивна обробка лакофарбового покриття Frozen Orange металік підкреслює м’язисті вигини на вражаюче чіткою мовою дизайну. І таким чином досягає нового рівня виразної сили генів класичного родстера. BMW Z4 First Edition – вшанування індивідуального задоволення за кермом.

Ефектний

BMW Z4 First Edition спортівниі і рішучий. Шестикутні бі-світлодіодні фари, вперше розташовані вертикально, спрямовані в бік концентруючи увагу на плоскій низькорозташованій здвоєній решітці радіатора BMW з сітчастою конструкцією. Разом з M-спортивними повітрозабірниками це додає ширину передньій частини автомобіля. Ексклюзивний спортивний талант призначений для дороги.

Вражаючий

З заднього боку BMW Z4 First Edition уособлює чистий динамізм. Відмітнний задній спойлер елегантно виділяється над поверхнею, в той час як бічні лінії дизайну, що прямують над зводами плечей до тонких світлодіодних задніх ліхтарів. Потужний вивід: задній фартух аеродинамічного пакету M, який поєднується з дифузором та вихлопними трубами, випромінює особливе спортивне відчуття.

Естетичний

Саме так виглядає задоволення від їзди на відкритому повітрі: довгий капот, класичний м’який верх і короткі виступи які визначають характерний силует родстера BMW Z4 First Edition. Спортивний профіль підкреслюється мінімалістичним дизайном зі світлими і темними поверхнями від початку і до кінця. Динамічна форма досягає кульмінації в потужних бічних конурах.

СИЛУЕТ РОДСТЕРА BMW Z4.

Досліджуйте деталі

Витрата палива та викиди СО2.

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 148

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 149

BMW Z4 Roadster M40i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 7.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 169

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html .