ВИКОНАННЯ В ДЕТАЛЯХ.

РІШУЧЕ НОВИЙ BMW X4

500 НМ

і 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує виняткову прискорення.

Підвіска Adaptive M може бути відрегульована за допомогою електроніки в будь-який час відповідно до дорогої і умовами руху. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб в той же час забезпечити його кращий стиль водіння – від зручного до надзвичайно спортивного з помітно рухомим зверненням.

Спортивне рульове управління Variable з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту колеса потрібна менша фізичне зусилля. Воно реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує управління при русі більш динамічно і зменшує зусилля, необхідні для управління при парковці і повороті.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно і різноманітно розподіляє потужність приводу передніх і задніх коліс для максимальної тяги, динаміки руху і безпеки в будь-якій ситуації водіння. Для ще більшої гнучкості електронне управління розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову обертальність або недостатню обертальність на поворотах. Диференціал M Sport оптимізує тягу і стійкість водіння при динамічному русі або на різних дорожніх покриттях.

КРАЩА ФОРМА В КРАЩОМУ ВИГЛЯДІ.

Особливість дизайну M Performance підкреслює винятковість BMW X4 M40i з першого погляду. Розширені повітрозабірники, решітка радіатора і дзеркала заднього виду в Cerium Grey є чітким заявою про спортивні амбіції. Гарантією сильного зовнішнього вигляду є 21-дюймові легкосплавні диски, а ексклюзивні вихлопні труби вільної форми в Black Chrome залишають незабутнє враження. Значки M на передніх бокових стінках разом з позначенням моделі ззаду, також в Cerium Grey, завершують загальну атлетичну картину.

ВІДКИНЬТЕСЬ НАЗАД ТА ЙДІТЬ ВПЕРЕД.

Пакет M Sport, що поставляється в якості стандарту, надає BMW X4 M40i динамізм, який триває по всьому інтер’єру. З шкіряного рульового колеса M і спеціальних інструментів M Performance до внутренной обробки і підніжок M – він забезпечує атлетизм аж до найдрібніших деталей.

Шкіряне рульове колесо М

Новаторський в усіх відношеннях.

Шкіряне рульове колесо M, включаючи багатофункціональні кнопки, значок M і вбудовану подушку безпеки з боку водія, представлені в трьохспицеве дизайні. З ободом рульового колеса в шкіряному «Walknappa» Black з чорними рядками і окресленими упорами для пальців, він забезпечує пряме, спортивне рульове управління.

Спортивні сидіння

Видатний в функціональності і дизайні.

Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія і переднього пасажира мають численні варіанти ручної настройки, включаючи ширину спинки, переднє і заднє положення, а також спинку і кут сидіння. Завдяки більш високим сидінням і спинок, а також чітко визначеним бічним валикам вони забезпечують відмінну ергономічність і високу ступінь бічної підтримки.

Значок M на центральній консолі

Спортивні характеристики з харизмою.

Центральна консоль оснащена кольоровим значком M замість позначення серії в передній частині, що підкреслює спортивну атмосферу в інтер’єрі і вказує на динаміку руху автомобіля.

ЗОБРАЖЕННЯ І ВІДЕО

Дізнайтесь більше

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2) ,  є попередніми.

Значення показників, позначені індексом (3) ,  отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення за NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов’язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, показані значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html .