БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

Повністю новий BMW i3.

6,9 СЕКУНДИ

Від нуля до 100: BMW i3s долає це лише за 6.9 сек. І повністю розкривається вже через кілька метрів. Все це можливо завдяки найбільшому крутному моменту двигуна 270 Нм, а також потужності у 184 кінських сили або 135 кіловат. Гранично потужний та маневрений, зі швидкістю 160 кілометрів на годину на максимумі.

ПІДГОТОВЛЕНИЙ ДЛЯ ПОЖВАВЛЕНОГО МАРАФОНУ.

По максимуму спортивний та електронний: BMW i3s поєднує чудову динамічність їзди з найбільш передовими технологіями. Найновіший автоматичний пристрій контролю стабільності (ASC) функціонує набагато швидше, забезпечуючи гарну тягу та стійкість під час прискорення та під час гальмування. Оптимальний динамічний тяговий контроль сьогодні доступний і на поворотах при швидкості 100 та більше кілометрів на годину. Спортивна динаміка їзди пропонує систему управління СПОРТ.

Коли водій BMW i3s витискає педаль газу, машина починає відкликатися швидше, в разі якщо заряд батареї допускає це. Крім цього, рульове управління з пристосованим крутним моментом, а також спортивною підвіскою, яка зменшена на 10 мм, кардинально збільшує гнучкість.

ПОВНІСТЮ ОБІЗНАНИЙ ПРО СВОЇ СИЛИ.

СПОРТИВНИЙ ВІД НАТИСКАННЯ КНОПКИ.

КОМФОРТ ВОДІЯ: З БЕЗПЕКОЮ.

ПЕРЕДАЄ ПОТУЖНІСТЬ. НЕГАЙНО.

ФІНАНСИ І КУПІВЛІ.