ВЗІРЕЦЬ ДИНАМІКИ ТА СТИЛЮ BMW.

BMW M8 ГРАН КУПЕ КОНЦЕПТ.

Працюючи над концептом BMW M8 Gran Coupé, інженери і дизайнери прагнули не тільки реалізувати мрії, але і втілити амбіції марки. Саме тому їм вдалося створити неймовірно витончений і при цьому досить агресивний автомобіль. Він став своєрідним символом нового, незалежного, в чомусь навіть авангардного підходу, побудованого на поєднанні двох протилежних світів: сучасної розкоші та класичних автогонок. Вперше в історії марки світ побачила модель, в якій неймовірний потенціал автомобілів M зустрічається з розкішшю і пристрастю моделей BMW преміум-класу. При цьому формується передчуття чогось незвичайного і раніше небаченого що перетворює BMW M8 Gran Coupé в найбажаніший автомобіль – відчуття, заради якого він і був створений.

УСЯ УВАГА НА НЬОГО.

Сильний характер, висока якість виконання і неймовірна динаміка: подовжений капот, плавні лінії даху та укорочена задня частина формують стильний і одночасно з цим спортивний вигляд чотирьох дверного Гран Купе. Яскравий образ підсилює ексклюзивна багатошарове забарвлення кузова в колір Salève Vert, відтінки якого безпосередньо залежать від

кута огляду і змінюються від елегантного зеленого до зеленувато-блакитного. При спогляданні кожного окремого тону посилюється відчуття розкоші та елегантності, разом же вони створюють ефект північного сяйва і наділяють автомобіль BMW неймовірною аурою.

НАЙСМІЛИВІШЕ ВТІЛЕННІ РОЗКОШІ BMW.

Кожне протиріччя додає яскравості, кожна деталь посилює неповторність – так знакові елементи дизайну М, реалізовані в BMW M8 Gran Coupé, розкривають унікальний характер автомобіля, виконаного в матовому золоті. Спортивний купе подібний силует прикрашають добре впізнавані, запозичені у сімейства М елементи: рамка здвоєною решіткою радіатора, «зябра» повітрозабірників, гальмівні супорти та здвоєні патрубки

вихлопних труб, – підкреслюючи амбітний характер концепту. Розкішним доповненням моделі стали унікальні 21-дюймові легкосплавні диски M дизайну «п’ять здвоєних спиць». Для їх забарвлення було вибрано благородне поєднання золотого і чорного кольорів. Виразний контраст з ексклюзивним кольором кузова служить переконливим підтвердженням того, що протиріччя не тільки привертають, але і прекрасно доповнюють один одного.

«BMW Concept M8 Gran Coupé покликаний розбурхувати уяву і викликати непідробний захват. Він призначений для тих, хто шукає щось особливе і хоче виділитися з натовпу. Створивши цю модель, BMW M радикально змінило уявлення про розкіш, яка тепер буде асоціюватися не лише з комфортом».

ЛЕГЕНДАРНА РОДИНА.

Яскрава і динамічна передня частина концепту BMW M8 Gran Coupé однозначно дає зрозуміти, в якому напрямку буде розвиватися дизайн майбутніх моделей BMW 8 серії, які побачать світ у 2018-му році. Чітко впізнавані риси класичної «вісімки» в Gran Coupé гармонійно поєднуються з технологіями фар, запозиченими у BMW M8 GTE, в якому класичні для всіх моделей

марки кільця фар набули форму шестикутника. Дотримуючись цього принципу, дизайнери об’єднали в BMW M8 Gran Coupé надихаючу розкіш BMW преміум-класу з класичним спортивним дизайном гоночних автомобілів, що чітко простежується в кожній деталі – від плавної лінії даху до задніх ліхтарів.