BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

<h3Унікальність починається з чистого аркуша паперу.

BMW має постійну потребу на переконання створювати кращі автомобілі. І все ж: жодному BMW не вдалося досі виконати всі бажання клієнта щодо автомобіля. Навіть колекції BMW Individual лише у виняткових випадках вдавалося наблизитися до такого рівня. Для того, щоб виконати всі ваші запити і вимоги щодо підігнаного під вас автомобіля, існує програма BMW Individual Manufaktur. Незалежно від того, чи йде мова про зовнішнє оснащення або про салон, неважливо який матеріал – тут ви виступаєте в якості дизайнера та інженера.
Ви формулюєте ваші бажання, а фахівці BMW Individual Manufaktur здійснюють їх з незрівнянною скрупульозністю і точністю. Можливо все, що не порушує вимоги техніки безпеки, типові для марки характеристики і законодавчі вимоги.

ЗОВНІШНЄ ОБЛАДНАННЯ BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Чи ще якийсь виробник автомобілів може краще виразити дизайн завдяки повним прихованої напруги формам і динамічному контуру. Той, хто хоче ще більше посилити цей ефект, використовує додаткове оснащення з програми BMW Individual Manufaktur: Виберіть з майже нескінченного різноманіття колірних відтінків колір вашої мрії – від Жовтого Фенікса до Сірого попелу. Можливі навіть приковує погляд двоколірні лакофарбові покриття. Або ж підкресліть індивідуальність вашого BMW майстерно простягнутою вручну тонкою бічною лінією (coachline). BMW Individual Manufaktur реалізує те, на що здатне ваша уява.

Індивідуальність – це сума свобод, якими володіє людина. BMW Individual Manufaktur пропонує вам такий комфорт салону, який спочатку буде непомітний для всіх інших. Свобода починається з вибору кольору для вражаючих двоколірних композицій, з індивідуальною контрастною стрічкою та унікальних аксесуарів в стиль добірної шкіри ‘Merino’. Крім того, відчуття цінності можна посилити шляхом шкіряного покриття додаткового обсягу салону. Більш того, написи та монограми на підголівниках, а також в інших місцях можуть бути майстерно реалізовані BMW Individual Manufaktur з досконалістю ремісничого виготовлення.

ІНДИВІДУАЛЬНІ АКЦЕНТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕКОРАТИВНИХ ПЛАНОК.

Декоративні планки в вашому BMW надають досить простору для безмежної творчості і для додатка майстерності BMW Individual Manufaktur. Будь то високотехнологічний матеріал, такий як карбон або нержавіюча сталь, або високоякісні матеріали в їх різноманітних поєднаннях – BMW Individual Manufaktur обробляє матеріали з неперевершеною досконалістю. Навіть філігранні роботи по інкрустації, монограми і інші прикраси реалізуються з незмінною точністю на найвищому ремісничому рівні.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З BMW INDIVIDUAL.

За додатковою інформацією і з висловлюванням ваших побажань до BMW Individual зверніться до нашого салон. Наші консультанти також із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання і компетентно і швидко відгукнуться на ваші індивідуальні побажання щодо BMW Individual Manufaktur.