БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ. МЕНШЕ ВИТРАТИ ПАЛИВА.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Інноваційні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo – “серце” кожного BMW. У них використовуються найсучасніші системи вприскування палива, компоненти з повністю адаптивним керуванням і інноваційні технології турбонаддуву.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Інноваційний 3-циліндровий бензиновий двигун, що відрізняється виключно плавною роботою, 4-циліндровий бензиновий двигун і рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, неодноразово визнавався «двигуном року» (Engine of the Year Award) – всі ці силові агрегати встановлюють нові стандарти. У своєму останньому поколінні двигуни сімейства BMW EfficientDynamics стали ще більш економічними, екологічними і потужними у порівнянні з попередниками.

Для досягнення більш високої ефективності та динаміки інноваційний набір технологій, що став основою стратегії BMW EfficientDynamics, включає передову технологію впорскування палива, повністю регульовану систему керування клапанами Valvetronic з системою double-VANOS, а також інноваційну технологію турбонаддуву. Результат: виключно ефективна система приводу, яка чудово демонструє потенціал BMW в області розробки двигунів.

BMW M4 Coupé:
Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 8,8 [8,3]
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / 100 км: 204 [194]

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Дизельні двигуни BMW Twin Power Turbo – це комплексне втілення принципу BMW EfficientDynamics: поєднання максимальної економічності, потужності та динамічних якостей з низькою витратою палива. У їх ефективності і динаміці немає ніяких сумнівів. Водночас 3-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo як ідеальний силовий агрегат початкового рівня, 4-циліндровий дизельний двигун і особливо потужний рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo відрізняються невисоким рівнем викидів і малими втратами на тертя. Таким чином, максимальне задоволення за кермом гарантовано. Дизельні силові агрегати з легкими алюмінієвими компонентами BMW EfficientDynamics оснащуються турбонагнітачами зі змінною геометрією. Крім цього, в конструкції використовується система безпосереднього впорскування палива Common Rail останнього покоління.

МАКСИМУМ ПОТУЖНОСТІ. СПРАВЖНЄ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Інноваційний рядний 6-циліндровий дизельний двигун TwinPower Turbo.
Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW з чотирма турбонагнітачами за передовими технологіями TwinPower Turbo. Оцініть їх в BMW 7 серії.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC. ЗАВЖДИ НА ОДНУ ПЕРЕДАЧУ ПОПЕРЕДУ.

Ідеальна передача потужності, зниження витрати палива і збільшення спортивності та динаміки: 8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

8-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Завдяки меншим передавальним відносинам і мінімальним інтервалам обертів 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic забезпечує більш динамічні перемикання і високий комфорт в русі. Ця КП поєднує відчуття вражаючою динаміки з максимальним комфортом і зниженням витрати палива. А з функцією керування прискоренням Launch Control ваш BMW демонструє чудову динаміку при старті з місця. Ключове слово – максимальне прискорення. Натисніть один раз клавішу системи DSC, переведіть важіль перемикання передач в положення S, натисніть педаль гальма і активуйте функцію «kick-down» педалі акселератора – а тепер відпустіть педаль гальма і відчуйте, що таке справжня тяга.

Технології BluePerformance дозволяють знизити до мінімуму викиди окисів азоту (NOx) дизельними двигунами. Крім фільтра сажі і каталітичного нейтралізатора NOx, в деяких моделях двигунів використовується каталітичний нейтралізатор SCR (SCR = Selective Catalytic Reduction, селективне каталітичне відновлення) з системою впорскування.

У 2016 році технологія SCR використовується в наступних моделях (Європа, Туреччина, Японія, Корея): BMW 5 серії Седан: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive BMW 5 серії Touring: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive BMW 5 серії Gran Turismo: 520d, 530d xDrive, 535d xDrive BMW 7 серії Седан: 725d, 730d, 730d xDrive, 740d xDrive, 750d xDrive BMW X5: sDrive25d, xDrive25d, xDrive30d, xDrive40d, M50d BMW X6: xDrive30d, xDrive40d, M50d