BMW Полтава - BMW Полтава

Ідентифікаційний номер 1799902

BMW X3 xDrive20d

1 411 368 грн*
 

Двигун.

Потужність двигуна
140 кВт 190 к.с.
Розгін
8.0 с (0-100 км/год)
Об'єм двигуна
1995 см³
Тип приводу
xDrive
Коробка передач
Автоматична

Екстер'єр.

Not found
Диски

19" Легкосплавні диски 'Y-spoke style 694'

Not found
Колір

Jet Black non-metallic paint.

Інтер'єр.

Not found
Оббивка

Комбінована оббивка салону з тканини і шкіри 'Vivus' BVAT - Anthracite/Black I Black

Not found
Декоративні планки

Оздоблювальні планки салону 'black high-gloss' з акцентованою обробкою 'Pearl Chrome'

Пакети.

Not found

xLine

Including

  • + Оздоблювальні планки салону 'black high-gloss' з акцентованою обробкою 'Pearl Chrome'
  • + Комбінована оббивка салону з тканини і шкіри 'Vivus' BVAT - Anthracite/Black I Black
  • + 19" Легкосплавні диски 'Y-spoke style 694'
  • + Спортивні передні сидіння
  • + BMW Individual зовнішня обробка 'Aluminium Satinated'

Опції.

Not found
Адаптивні LED фари (S0552)
Not found
Automatic air conditioning with three-zone control includes Automatic Air Recirculation (AAR) with a micro active carbon filter, as well as fogging and solar sensors. (S0534)
Not found
Покришки Runflat (S0258)
Not found
The driver-side exterior mirror has an automatic anti-dazzle function and the front passenger exterior mirror features a dipping function. (S0430)
Not found
BMW Advanced loudspeaker system with 205W amplifier and twelve speakers for an even distribution of sound throughout the interior of the car. (S0676)
Not found
Індикатор тиску в покришках (S02VB)
Not found
Внутрішнє дзеркало заднього виду з автозатемненням (S0431)
Not found
Релинги на даху 'Aluminium Satinated' (S03AT)
Показати більше

*Зазначені ціни транспортних засобів є довідковими та визначені згідно обмінного курсу Євро на українську гривню, встановленого Продавцем. Довідкову інформацію щодо актуального обмінного курсу ЄВРО на українську гривню, встановленого Продавцем, можна отримати на веб-сайті: https://www.bmw.ua (вказується виключно на дату поточного календарного дня звернення на зазначений вище веб-сайт). Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням